o firmě

O firmě, současnost

Hlavním oborem naší činnosti je provádění občanských, bytových a průmyslových staveb. Jsme schopni dodávat veškeré stavby na klíč s minimálním využitím cizích subdodávek. Nezabýváme se pouze výstavbou nových objektů, ale zaměřujeme se i na rekonstrukce a přestavby v rámci regionu Třebíčska. Našim cílem je komplexní zajištění kvalitně poskytnutých služeb ve stavebnictví. Základní zásadou je orientace na zákazníka. V maximální míře vycházíme vstříc uskutečnitelným požadavkům investorů. Při realizaci staveb klademe důraz na vysokou kvalitu prováděných prací podle norem ISO 9001:2001, dodržování technologických postupů a smluvních termínů. V řadách firmy pracují zkušení pracovní všech řemesel HSV a PSV, kteří zaměřují své činnosti tak, aby jejich výsledkem byl spokojený zákazník. Jsme vybaveni veškerými mechanizačními prostředky, které jsou potřebné k provádění stavebních prací. V oblasti PSV spolupracujeme s osvědčenými firmami, které pro nás tyto práce provádí dlouhodobě.

Firma je držitelem certifikátů systému řízení jakosti ISO 9001:2001, ISO 14001:2005, OHSAS 18001:2005.

Poznámka: v naší firmě pracují pouze pracovníci bydlící na území bývalého okresu Třebíč, 100% využíváme k plnění všech svých zakázek pracovníky z regionu.

Profesní složení firmy:

Autorizovaný inženýr    1
Stavební technik 6
Zedník - mistr 9
Zedník 15
Autojeřábník - řidič 3
Řidič 5
Zámečník 3
Opravář strojů 4
Obkladač 5
Tesař 2
Stavební dělník 12
Aktualizace | 18.11.2011
Na webových stránkách naší stavební společnosti proběhla rozsáhlá rekontrukce, doufáme, že zde najdete všechny potřebné informace. více novinek zde
Stavební firma Jiří Vrba & spol.
Luční 874/ 52, Třebíč
e-mail: vrbajiri@centrum.cz
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.